Облрада дала «добро» на звільнення директора херсонського авіаклубу

Автор: Аркадій Ліснічук18 Октября 2019 12:14
Облрада дала «добро» на звільнення директора херсонського авіаклубу
Фото: ілюстраційне

Наразі у Херсонській обласні раді проходить пленарне засідання сесії. На ньому депутати прийняли рішення достроково розірвати договір із директором комунального закладу «Обласний авіаційно-технічний спортивний клуб» Олегом Ричкою. За прийняття цього рішення свої голови віддав 41 депутат.

Нагадаємо, що питання звільнення його із керівної посади стало службове розслідування, яке проводилося Херсонською облрадою. Розпочалося воно 10-го серпня, коли під час невдалого стрибка із парашутом підліток приземлився на електроопору. Комісією було встановлено, що Ричка намагався приховати цей інцидент й у роботі авіаклубу було виявлено ряд порушень.

Тоді ж Олег Риска дав інтерв’ю журналістам нашого видання, де повідомив, що на його думку, такі дії зі сторони обласної ради – провокації та спроби дестабілізувати роботу авіаклубу.

«Останнім часом ми бачимо, що активно руйнується дитячий спорт. Як на мене, вся ця «заказуха» в мою сторону зроблена для того, щоб дестабілізувати роботу в заклад», - говорить Ричка.

Читайте також: «Влада хоче дестабілізувати роботу закладу», - директор Херсонського авіаклубу розповів про розслідування облради»

Тэги:

Україна пом’якшує карантин: які обмеження відсьогодні знято, правила та умови

«Не мешай нам грабить Херсон»...

100 городских проблем без рассмотрения: депутаты прогуляли сессию

Тротуары обходим по дороге, ямы на дороге объезжаем по тротуару...

Новый выпуск газеты «Гривна» №20 от 13 мая 2020