Одна з херсонських лікарень придбала нові автомобілі

Автор: Дарья Мельник22 Августа 2019 14:00
Одна з херсонських лікарень придбала нові автомобілі

Медичні заклади Херсона продовжують укомплектовуватися. Як раніше повідомляв сайт «Гривна», тільки за останні декілька місяців було придбано декілька аналізаторів, флюорограф та облаштовані спеціальні бокси для недоношених малят.

Так, КНП «Херсонська клінічна лікарня ім. Тропіних» вирішила не відставати від колег і також придбати необхідну техніку – три легкових автомобілі. Зовсім скоро новенький транспорт обслуговуватиме пацієнтів первинної ланки.

За словами головного лікаря Леоніда Ремиги, автомобілі придбані за кошти, які лікарня отримує від Національної служби здоров'я України (НСЗУ) на підрозділи первинної медико-санітарної допомоги через механізм прямого фінансування.

Варто зазначити, що отримання прямого фінансування доступне лише для тих закладів охорони здоров‘я, які перетворилися у комунальне некомерційне підприємство та укладення договору з НСЗУ про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій на 2019 рік.

Лікарня ім. Тропіних є досить-таки популярна серед мешканців Херсона. За кількістю підписаних декларацій заклад потрапляє до трійки лідерів і займає почесне друге місце з кількістю – 81 199 пацієнтів.

Окрім цього, медичний заклад уклав договір про співпрацю з Музиківською амбулаторією загальної практики сімейної медицини.

Тэги:

З наступного тижня у херсонських маршрутках можна буде розрахуватися за допомогою QR-коду

Як відстояти власні права споживачам онлайн-магазинів

Рано радіти: Херсон знову залишається без бюджету на 2020 рік

Мероприятия в Херсоне 25-26 января

У Херсоні пробують монетизувати пільги