Одна з ОТГ Херсонщини розпочала сортувати сміття

Автор: Аркадій Ліснічук18 Июля 2019 13:55
Одна з ОТГ Херсонщини розпочала сортувати сміття

Зазвичай разом із побутовими відходами у сміттєві контейнери потрапляють й так звані корисні відходи, які можна переробити й знову використовувати. До таких відносяться: скляні пляшки та макулатура.

Для того, щоб розв’язати дану проблему й зробити Херсонщину чистішою, зараз активно впроваджують сортування сміття. Воно передбачає, що не всі відходи йдуть в один контейнер, а для кожного виду відходів встановлюється окремий бак.

В той час, як місто обласного значення – Херсон пасе у цьому питанні задніх, маленькі села, які входять до складу Станіславської об’єднаної територіальної громади, розпочали встановлювати контейнери для роздільного сортування побутових відходів. Для початку було встановлено 10 майданчиків у селах громади для пластикових пляшок та скляної тари.

Також для того, щоб привчити дітей до культури сортування сміття, були встановлені малі сміттєві контейнери у навчальних закладах ОТГ.

«Розуміємо, що це лише початок великої роботи. Можливо, на початковому етапі ще не вирішить глобальної проблеми утилізації твердих побутових відходів на локальному рівні. Однак, ці дієві кроки вже дозволять частково подолати проблему з ТПВ, котрі засмічують наші села та наповнюють звалища сміттям, яке наносить непоправної шкоди довкіллю. У подальшому будемо розширювати мережу таких майданчиків», - говорить сільський голова Станіславської сільради Володимир Желуденко.

Також він додає, що тепер все залежить від свідомості громадян, які проживають в об’єднаній територіальній громаді.

Зазначимо, що встановлення сміттєвих контейнерів стало можливе в рамках спільного проекту Станіславської ОТГ з програмою «DOBRE».

Тэги:

Минулоріч на Херсонщині місцеві бюджети отримали більше податків: з чим це пов’язано

На Херсонщині у 2020 році планують відремонтувати один автошлях за 136 млн грн

Як демонтаж “Легендарної Тачанки” зашкодить туристичному розвитку

На Херсонщині виявили нелегальні пункти обміну валют

У Новій Каховці перевтілять старий сквер на “місто мрій”