Операція «Урожай» по-генічеськи: оформлено 649 найманих працівників

Автор: Иван Подлесный10 Августа 2019 08:00
Операція «Урожай» по-генічеськи: оформлено 649 найманих працівників

За інформацією, яку повідомили спеціалісти Генічеського управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, за результатами проведення операції «Урожай» у Генічеському районі чисельність найманих працівників, задіяних на підприємствах – сільгосптоваровиробниках, зросла порівняно з початком року на 649 офіційно працевлаштованих осіб. 

Зокрема, тільки у червні-липні сільськогосподарські підприємства району надали до податкової служби повідомлення про прийняття на роботу 297 найманих працівників. Завдяки активній масово-роз’яснювальній роботі по залученнню до оподаткування громадянами, які є власниками земельних ділянок площею понад     2 га, 49 «одноосібників» подали декларації про доходи на загальну суму майже 250 тис. грн та задекларували до сплати майже 50 тис. грн податків.

З початку року до декларування доходів залучено 2032 громадян - одноосібників. Загальна сума задекларованого ними доходу від продажу сільгосппродукції склала майже 6,3 млн грн, нараховано 1,13 млн грн ПДФО та 0,1 млн грн військового збору. Операція  «Урожай» триває.

 

Тэги:

Новый выпуск газеты «Гривна» №27 от 1 июля 2020

Новый курс доллара, тарифы на газ и выплаты: что ждет украинцев в июле

Новый выпуск газеты «Гривна» №26 от 24 июня 2020