Особливі діти Херсонщини отримали перші гонорари за власну творчість

Автор: Дарья Мельник17 Апр. 2019 09:35
Особливі діти Херсонщини отримали перші гонорари за власну творчість
фото: Марія Бурак

Наполегливість, розвиток і самореалізація – усі ці якості належать людям з особливими потребами. Попри складні обставини, хвороби та діагнози вони доводять, що людині підвладне усе і тільки за її бажанням світ може справді змінитися.

У понеділок, 15 квітня, вони вкотре підтвердили це, відкривши у залі Національного союзу художників України мальовничу, яскраву виставку картин та виробів мистецтва. Відомо, що цього разу до експозиції увійшли близько 100 робіт, творцями яких є вихованці та два випускники Олешківського дитячого будинку.

Головною метою виставки є підтримка творчих здібностей дітей з інвалідністю, розширення комунікаційного простору і залучення нових соціокультурних джерел.

«Ми дуже раді, що стільки людей прийшли підтримати наших вихованців. Були приємно здивовані, коли окрім гарних слів та вражень відвідувачі у день офіційного відкриття відразу почати придбати вироби. Так, нам вже вдалося продати близько 15 картин, що вважається гарним початком. Власниками дивовижних робіт стали директор Херсонського академічного музикально-драматичного театру ім. Куліша Олександр Книга, працівники Херсонського міського суду, а також інші представники влади»,- розповів журналісту сайту «Гривна» співорганізатор Віктор Булка.

Варто зазначити, що виставка є благодійною. Усі отримані кошти за картини діти витратять на придбання нового інвентарю для створення шедеврів та розвитку власного таланту.

Відомо, що окрім журналістів та влади, підтримати юних майстрів у такий важливий момент прийшли представники громадської організації «Зачаровані діти Херсонщини». Вони підготували яскравий номер та поздоровили своїх товаришів.

Також Віктор додав, що виставка діятиме ще тиждень – до 22 квітня. Тому хто не встиг, мають ще декілька днів, аби відвідати заклад та насолодитися прекрасними роботами.

Тэги:

Херсонский завод «Микрон» ожидает проверка экологов