Освітні заклади Херсона отримають додаткову субвенцію

Автор: Дарья Мельник09 Июня 2019 18:55
Освітні заклади Херсона отримають додаткову субвенцію
фото ілюстраційне

Як раніше повідомляв сайт «Гривна», Херсонщина отримала освітню субвенцію та вже встигла розподілити її районами. Так, цього року на нове обладнання, облаштування класів та придбання шкільного транспорту було виділено значну суму - 32 812 мільйонів гривень з державного бюджету.

Та, як зазначив депутат Олександр Співаковський, це не останні надходження у поточному році, адже уряд задовольнив клопотання і виділив цільову субвенцію у розмірі понад 2 мільйони гривень.

«Розпорядження №365-р вже опубліковано на урядовому порталі від 05 червня 2019 року. А це означає, що до нового навчального року херсонські дітлахи отримають чудовий подарунок»,- зазначив Співаковський.

Відомо, що вищевказані кошти планують витратити на придбання оргтехніки для навчальних закладів міста Херсон, а саме: ноутбуки, принтери, звукопідсилювальну апаратуру та мультимедійні дошки. Планується передати техніку 36 закладам, з них 14 дитячих садочків та 17 шкіл. Без уваги не залишаться й учні Таврійського ліцею мистецтв, міжшкільного НВК, Академічного ліцею ім. Мішукова, Палацу дитячої та юнацької творчості та Центру позашкільної освіти.

Читайте також: Нова українська школа: як депутати Херсонщини пригальмували впровадження програми

Тэги:

У Херсоні поблизу автовокзалу збили людину?

Як херсонці зустріли військовополонених моряків (фоторепортаж)