Підтоплені будинки та городи: на Херсонщині ліквідують наслідки зливи

Автор: Дарья Мельник16 Июня 2019 12:04
Підтоплені будинки та городи: на Херсонщині ліквідують наслідки зливи
фото ілюстраційне

Мешканці Херсонщини до сих пір ліквідують наслідки тижневої негоди. Нагадаємо, минулого тижня область накрили сильні дощі з градом та ураганами. Через значну кількість опадів більшість центральних доріг були затоплені, зелені насадження повалені, а частина приватних домоволодінь знищена.

Найбільше природа принесла незручностей мешканцям Олешківського району, а саме: смт Нова Маячка та селищі Козачі Лагері.

За оперативною інформацією працівників ГУ ДСНС у Херсонській області внаслідок інтенсивних опадів сталося підтоплення 252 домогосподарств, у тому числі 69 житлових будинків у смт Нова Маячка.

Станом на 07:00 16 червня залишаються підтопленими 232 домогосподарства, з них 34 житлових будинки. Рівень води поступово спадає.

Аби виправити ситуацію, для відкачування води залучено 44 осіб та 15 одиниць техніки, з них від ДСНС 29 чоловік особового складу та 10 машин.

Протягом доби відкачано 11 тис. 100 метрів кубічних води (всього з початку робіт 67 тис. 500 метрів кубічних). Прокладено тимчасовий металевий трубопровід діаметром 150 мм для відводу відкачаної води за межі населеного пункту.

Тэги:

Голова Спілки жінок Херсонщини стала регіональною амбасадоркою миру

Конкуренція приватних курсів та державних закладів Херсону

Вода в Херсоне и пригородах: можно ли считать её качественной?

Туристична Херсонщина: чим вражатиме наша область відпочиваючих

Дифтерія на Херсонщині: як вберегтися від захворювання