Мітингарі вимагали затвердити звіт ТСК по справі херсонської чиновниці. Депутати проголосували

Автор: Иван Подлесный11 Июля 2019 15:10
Мітингарі вимагали затвердити звіт ТСК по справі херсонської чиновниці. Депутати проголосували

Під Верховною Радою відбувся пікет активістів групи «Хто замовив Катю Гандзюк?». Його учасники вимагають від нардепів затвердити звіт тимчасової контрольної комісії по розслідуванням нападів на активістів. Люди з плакатами запалили фаєри та вигукували гасла.

«Затвердження звіту дасть змогу апелювати до продовження роботи ТСК в Раді наступного скликання, приймати закони, які зможуть пришвидшити розслідування нападів на активістів і припинити саботаж. Але цього точно не буде без сьогоднішнього прийняття звіту. Без покарання замовників вбиства Каті, нападів на Сергія Стерненка, Віталія Устименка та десятків інших громадських активістів країна не може рухатись далі! Депутати, ви набрали 230 голосів за новий виборчий кодекс, проголосуйте і за затвердження звіту ТСК!», - повідомляється на сторінці «Хто замовив Катю Гандзюк?».

Верховна Рада заслухала звіт ТСК та затвердила його. За відповідне рішення проголосували 227 нардепів. Члени комісії вважають, що контроль над розслідуваннями необхідно продовжити. 

Нагадаємо, що Покровський суд Дніпропетровської області оголосив вироки п’ятьом нападникам на херсонську чиновницю Катерину Гандзюк. Вони отримали тюремні сроки від 3 до 6,6 років. Зараз цей вирок намагаються оскаржити у апеляційному суді адвокати голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера, якого активісти назвали замовником нападу.

Тэги:

Прямая трансляция заседания исполкома Херсонского горсовета (видео)

Політична «мімікрія», або як на Херсонщині мажоритарники вводять в оману виборців

Новый глава Херсонской ОГА уволит всех заместителей?

«Брудні технології – не мій метод»: кандидат від «Слуги народу» відповів на заяви Зеленчука

Депутаты Херсонского облсовета просят отсрочить медреформу