Поліція Херсонщини розробила проект програми «Безпечне місто»

Автор: Аркадій Ліснічук10 Июня 2019 07:45
Поліція Херсонщини розробила проект програми «Безпечне місто»
Фото: ілюстраційне

Проект програми «Безпечне місто», який сьогодні буде розглядатися на нараді у Херсонській міській раді, передбачає на першому етапі придбання поліцією через електронні тендерні торги на відкритому порталі публічних закупівель «ProZorro» серверу та 32 сучасних камер відеоспостереження для розміщення в 16 ключових місцях. Про це повідомляє прес-служба ГУ поліції у Херсонській області.

Унікальність проекту полягає у побудові сучасної системи відеоаналітики з можливістю розпізнавання автомобіля за номером, маркою, кольором та в автоматичному режимі порівняння автомобіля з базами даних поліції на предмет використання підробленого, викраденого державного номерного знаку, перебування в розшуку, угоні. Це надає можливість виявляти злочинців до в’їзду в місто.

Також в поліції повідомили, що комунальні служби міста отримають доступ для контролю руху маршрутних засобів, дотримання розкладу, кількості автобусів на маршруті, порушення ними ПДР. Фіксація порушень правил паркування може збільшити надходження до міського бюджету. Крім цього, безпеку мешканців міста покращить передбачена можливість підключення до єдиної системи раніше встановлених відеокамер у школах, установах, парках та підприємствах (пошук та ідентифікація зниклих дітей, злочинців за описом, фотографіями тощо).

Тэги:

На Херсонщині поліція продовжує протидіяти лісовому браконьєрству

У Херсоні поблизу автовокзалу збили людину?

Як херсонці зустріли військовополонених моряків (фоторепортаж)

Відоме ім`я нового начальника Головного управління Національної поліції у Херсонській області