Працівники поліції відшукали підлітка з Бериславщини

Автор: Дарья Мельник11 Февр. 2019 12:15
Працівники поліції відшукали підлітка з Бериславщини

Про зникнення 15-річного хлопця повідомила його мати. Родина мешкає в одному з сіл Бериславського району. Жінка розповіла, що син неодноразово тікав з дому, не ходить на навчання, тому вона прийняла рішення відправити його на оздоровлення у центр реабілітації в місті Маріуполь. Але до центру хлопець не доїхав. Він зателефонував матері та повідомив, що йому не потрібно лікуватися. Після чого вимкнув телефон і більше на зв'язок не виходив. Про це повідомляє прес-служба поліції у Херсонській області. 

"У пошуках підлітка нам значно допомогли наші маріупольські колеги. Перевіривши дружні зв’язки хлопця, ми встановили адресу будинку, де проживають його знайомі. Саме там ми й знайшли підлітка. З ним було все добре, ніяких протиправних дій у його відношенні не скоєно", - повідомив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько

Поліцейським хлопець пояснив, що хотів розважитися з друзями, тому не повідомляв матері про своє місцеперебування. З жінкою та її сином ювенальні поліцейські провели профілактичні бесіди.

Тэги:

В Херсоне столкнулись две иномарки

Мінування виборчої дільниці на Херсонщині виявилося хибним