Прокуратура Криму оголосила підозру членкині виборчкому окупантів

Автор: Иван Подлесный09 Сентября 2019 13:38
Прокуратура Криму оголосила підозру членкині виборчкому окупантів

Учора, 8 вересня 2019 року, на території тимчасово окупованого півострову незаконно проведено вибори депутатів до окупаційного «Государственного совета Республики Крым» і "местных советов".

«Так звані вибори, які вчора незаконно відбулися на території тимчасово окупованого півострову порушують норми законодавства, не визнаються в Україні та світі. На даний час організатору та його заступниці повідомлено про підозру. Найближчим часом обвинувальний акт відносно голови «Избирательной комиссии Республики Крым» буде скерований до суду в порядку спеціального досудового розслідування» - зазначив прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов, повідомляє прес-служба відомства. 

Проведення вказаних незаконних виборів забезпечувала в тому числі громадянка України, яка у березні 2014 року увійшла до складу незаконно утвореної «Избирательной комиссии Республики Крым», де брала участь у підготовці та проведенні незаконного «референдуму», усвідомлюючи незаконність окупації півострову та спроби країни-агресора її легітимізувати за рахунок таких виборів. Відтак, 9 вересня 2019 року, прокуратурою АР Крим та ГУ СБУ в АР Крим вказаній особі повідомилено про підозру у вчиненні державної зради, посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та вчинення дій, спрямованих на захоплення державної влади. 

За даними сайту "Крим.Реалії", про підозру повідомили Айше Гафаровій. Вона увійшла до складу виборчкому окупантів від Кримського центру соціального та культурного розвитку "Ініціатива". 

 

Тэги:

«Ох земелько, свята земелько... Як радісно тебе загрібати докупи, в одні руки…»

Народний депутат Олексій Ковальов бореться за відкриття ринків на Херсонщині

Как штрафуют за нарушение карантина в Украине и других странах (инфографика)

Принят законопроект о предотвращении коронавируса в Украине

Борги за опалення: відгукнеться якщо не зараз, то восени