«РАЦСи нового формату»: в Україні продовжують відкривати «Open Space»

Автор: grivna.ks.ua08 Ноября 2018 13:10

В Україні продовжується реалізація соціального проекту Мінюсту - РАЦСи нового формату «Open Space». Як зазначив у інтерв’ю телеканалу UATV начальник головного управління юстиції в Києві Станіслав Куценко, «Open Space» – це відділ реєстрації актів цивільного стану, який реєструє народження, одруження, розірвання шлюбу, зміну імені та смерть. Також там надаються документи про ці юридичні факти. Водночас новий формат полягає у трьох ключових речах: прозорість, комфорт і швидкість.

“Створені всі умови для того, щоб не було корупції. І, що найголовніше, чекати документи доводиться зовсім мало – більшість документів виготовляються протягом 10-15 хвилин“, – зауважує Станіслав Куценко.

Загалом вже відкрито 22 таких «Open Space». У Херсоні такий РАЦС відкрили у серпні цього року у приміщенні Херсонського міського відділу ДРАЦС. Як зазначили у обласному управлінні юстиції, за місяць роботи «Open Space» у нашому місті було видано 215 свідоцтв про народження, 325 свідоцтв про шлюб. Варто зазначити, що послугами такого центру в Херсоні користуються не тільки містяни, але й мешканці окупованих територій. Лише за місяць до міського «Open Space» звернулися 50 мешканців окупованого півострова Крим та 10 громадян України з неконтрольованих територій Донецької та Луганської області.

Тэги:

Херсонцы поддаются обманам о благотворительных сборах "Epuls" и "Onet"

Херсонська збірна посіла друге місце на Чемпіонаті України.

Мешканці Любимівки скаржаться на жахливі дороги

Українцям порадили, як відрізнити фальшиві купюри

На Водохрещу у Херсоні відбувся святковий молебень (фото)