Розмітка та ремонт: скільки Каховська міськрада витратила грошей на утримання доріг

Автор: Дарья Мельник20 Августа 2019 15:51
Розмітка та ремонт: скільки Каховська міськрада витратила грошей на утримання доріг

На Херсонщині активно готуються до нового навчального року. Як вже раніше повідомляв сайт «Гривна», управління освіти подбали про закупівлю потрібних товарів, тому більша частина шкіл розпочне рік з новою базою.

Проте, як бачимо, до нового навчального року готуються не тільки міські управління освіти та педагогічний колектив, а й комунальні служби. Прямо зараз у місті Каховка працівники КП «Комунальне транспортне підприємство» проводять дорожню розмітку біля міських шкіл.

Так, у першу чергу оновлюють розмітку на пішохідних переходах, аби діти та водії були більш обережними, тим самим зменшували кількість дорожньо-транспортних пригод.

Скільки разів на рік оновлюють дорожню розмітку у місті, та яка сума була виділена з міського бюджету на проведення робіт, журналістам сайту розповів директор вищезазначеного комунального підприємства Артем Трофімчук.

У цьому році з міського бюджету Каховки на утримання доріг виділили 2,4 мільйона гривень. У вказану суму увійшло утримання доріг в зимовий період, частковий ремонт, чистка ливневої мережі, а також нанесення дорожньої розмітки.

«Якщо минулого року розмітка на дорогах міста оновлювалася двічі, то у поточному – планується тільки один. Фарба якою наразі виконує роботи бригада, є високоякісною, а тому протримається до наступного літа. Та у разі лущення або стирання, ситуація буде виправлена»,- зазначив Трофімчук.

Відомо, що першочергово розмітка оновлюється на пішоходах, колах та центральних вулицях.

Тэги:

Податкова служба спростувала фейкову інформацію про «новий податок»

Держава продасть 3 морські порти через збитковість

Как энергию солнца перевести в прибыль для себя