Шалені овочі: як змінилася вартість приготування борщу для херсонців

Автор: Дарья Мельник15 Май 2019 16:50
Шалені овочі: як змінилася вартість приготування борщу для херсонців
фото ілюстраційне

Борщ – одна з найулюбленіших страв серед українців. Проте, через значний ріст цін на овочі, його вже не так часто можна зустріти на столах українських сімей. Варто зазначити, що першими під вплив цінової політики потрапили капуста та цибуля. Їх вартість зросла майже у два рази.

Знаючи ціни на продукти, журналісти інтернет-видання «Гривна» підрахували, скільки коштує зварити класичний борщ для жителів Херсона.
Вартість всіх продуктів була оцінена на каструлю три літри. І так, для приготування вам знадобиться 600 грамів свинячих реберців, 500 грамів картоплі, 300 грамів капусти, 400 грамів буряка, по 200 грамів моркви та цибулі. Для заправки вам знадобиться томатна паста, перець, сіль та трохи зелені.

Що стосується цінової політики, то 600 грамів свинячих реберців сьогодні коштує 66 гривень, за півкілограма картоплі та за 200 грамів цибулі віддасте по 7 гривень, 200 грамів морквини обійдуться у 6 гривень, буряка - 10 гривень та 300 грамів капусти – 10 гривень. Також не варто забувати про томатну пасту, яка коштує від 5 до 8 гривень (все залежить від фірми та об'єму) і пучок зелені - 5 гривень.

Загальна сума становить 116 гривень, що значно дорожче від березневої вартості.

Тэги:

Алименты на детей вырастут (инфографика)

Большинство переводов в Украину отправлено из США

В Украине планируется снижение цены на газ и теплоэнергию в феврале - НКРЭКУ

Виробники «зеленої» електроенергії цього місяця отримали від держави майже 0,5 млрд грн

Как получить компенсацию за образование в 2020 году (инфографика)