Школа Херсонщини приєдналася до іноземного проекту

Автор: Дарья Мельник10 Июня 2019 16:45
Школа Херсонщини приєдналася до іноземного проекту

Від сьогодні у пришкільних таборах України стартує «GoCamp». Це цікава, розважальна та пізнавальна програма, головною метою якої є подолання мовних бар'єрів між дітьми та іноземними вчителями.

Так, у рамках програми до навчальних закладів приїздять волонтери з 50 країн світу, які працюють, розвивають дітей за унікальними методиками та формами. До роботи таборів також залучать місцевих педагогів. У співпраці з волонтерами вони опановують сучасні методики викладання іноземних мов та вчитимуться заохочувати дітей до пізнання світу.

Разом з тим, учителі допомагатимуть волонтерам проводити різні активності, навчальні заняття, спілкуватися з учнями різного віку.

Відомо, що минулого року до цікавого проекту долучалася і Таврійська загальноосвітня школа №5, що розташована на території Херсонщини.

Як зазначила журналісту сайту «Гривна» вчитель англійської мови: «Протягом 10 днів минулого року на базі школи працював іноземний табір під керівництвом молодої волонтерки з Англії Рослінт Вінсент. За короткий проміжок часу дівчина провела велику роботу з дітьми та підвищила їх знання з англійської мови. Учасниками міг стати абсолютно кожен учень школи, який бажав покращити мову».

Планується, що табори працюватимуть до 21 червня 2019 року.

Тэги:

Опалювальний сезон: у Скадовську планують перевірити котельні газопостачання

У Таврійську очистять берегові лінії від сміття