Скільки маршруток у Херсоні обладнано GPS-трекерами

Автор: grivna.ks.ua06 Декабря 2018 16:06

Бурні обговорення, протести, мітинги, позови до суду та заяви про відставку верхівки управління транспорту та міського голови – це все про ситуацію, яка останнім часом коїться навколо громадського транспорту в Херсоні. Здавалося, що компроміс був знайдений і тариф на проїзд у маршрутках залишається 6 грн, але всі перевізники зобов’язані обладнати свої автобуси GPS-трекерами, аби їх рух можна було відслідковувати.

З моменту підписання даного рішення пройшло понад 2 тижні (саме цей термін був даний перевізникам на обладнання транспорту трекерами, - ред..) й журналісти «Гривни» вирішили поцікавитися у в.о. начальника управління транспорту В’ячеслава Нікітєнкова, які маршрутки обладнані трекерами та що буде з перевізниками, які не встановлять GPS-трекерами на свої автобуси.

«На сьогоднішній день на лінії працюють 203 автобуси приватних підприємців, які обладнані GPS-трекерами. Сигнал з трекерів вже передається на диспетчерську управління транспорту. Також установкою ще 100 трекерів займається МКП «ХКТС», - говорить Нікітєнков.

За його словами, трекерами обладнані всі маршрути перевізників «Корнет – стиль», «Рембиттехніка», ФОП Присяжний та «Союзавто». Встановленням обладнання ще займаються компанії «Іксора» та «Міс». Натомість, перевізники, які не обладнають свої автобуси GPS-трекерами будуть зняті з маршрутів.

За даними сайту «Easyway», GPS-трекерами обладнані 203 рейсів п’ятнадцяти маршрутів. Якщо переглянути кожний маршрутний напрям, то можна побачити, що із загальної кількості автобусів, станом на 10:30 ранку вийшли та справно працюють лише 138 автобусів (65% від загальної кількості).

Антигероєм цього рейтингу 5-й маршрут, який обслуговується МКП «ХКТС», оскільки на 22 маршрути із трекерами вийшли лише 9 автобусів.

Тэги:

Мероприятия в Херсоне на 18-22 февраля

Хоккей: после двух поражений «Днепр» одержал волевую победу

Херсонский чиновник, пойманный на взятке, вышел на работу?

Два херсонских курорта соединят новой дорогой

В Херсонской ОГА заявили о строительстве аэродрома «Геническ»