Скільки у цьому році витратили на благоустрій Генічеська

Автор: Аркадій Ліснічук12 Августа 2019 12:20
Скільки у цьому році витратили на благоустрій Генічеська

Літо вже майже закінчилося, а разом із ним підходить до завершення сезон відпусток та відпочинку на морі. В першу чергу, наша область славиться тим, що вона має вихід до двох морів – Чорного та Азовського. Тому кожного року, а особливо влітку, Херсонщину відвідують тисячі туристів, які хочуть провести свою відпустку на морському узбережжі.

Один із найпопулярніших туристичних напрямів – місто Генічеськ. Особливою популярністю воно користується серед відпочиваючих із дітьми, оскільки саме місто знаходиться на узбережжі мілководного Азовського моря.

Натомість, не дивлячись на таку популярність, сам Генічеськ подекуди вражає туристів своєю засміченістю. Враженнями після відвідування курортного міста Херсонської області у соціальній мережі поділилася киянка Олена Романюк.

«Повернулася з Генічеська й досі не можу повернутися до звичного життя. Звикла привозити з нових міст нові ідеї, натхнення, енергію, а тут приїхала якась спустошена. Генічеськ – надзвичайно брудне місто. Скрізь сміття. Просто посеред вулиці облаштовані смітники», - говорить Олена.

Також дівчина підкреслила, що справа не тільки у тому, що місто не прибирають, а у культурі місцевих та відпочиваючих, які можуть дозволити собі викинути сміття посеред вулиці.

Для того, щоб з’ясувати скільки у цьому було передбачено коштів на прибирання та благоустрій Генічеська, журналісти інтернет-видання «Гривна» направили інформаційний запит із відповідними запитаннями до Генічеської міськради.

У свою чергу міськрада повідомила, що у цьому році на підтримання міста у належному санітарному стані у міському бюджеті було заплановано понад 9,4 млн грн. На ці кошти комунальники мають прибирати Генічеськ протягом цього року.

Також одна із проблем міста у сфері благоустрою – санітарний стан міського пляжу. Не перший погляд він здається чистим, оскільки кожного ранку його прибирають комунальні служби міста. Натомість, варто пройти трохи далі й відкривається картина не із приємних. Гори водоростей, бруд та сморід, який тільки відлякує туристів.

Всього у Генічеську один пляж, який перебуває на балансі у міськради. Його прибиранням займається КП «Генічеський міський пляж». У цьому році на благоустрій прилеглої до пляжу території було виділено 1,3 млн грн. Також у цю суму увійшли й роботи із облаштування пішохідної та паркової зони по вулиці Набережній.

Читайте також: «Туристична Херсонщина: Генічеськ очима туристів»

Тэги:

На Херсонщине пересчитали пенсии

Газ дешевеет, а прогонка его по трубе дорожает

Новый выпуск газеты «Гривна» №27 от 1 июля 2020

Новый курс доллара, тарифы на газ и выплаты: что ждет украинцев в июле