Скільки у минулому році заробили депутати Верховної Ради від Херсонщини

Автор: Аркадій Ліснічук06 Февр. 2019 17:20
Скільки у минулому році заробили депутати Верховної Ради від Херсонщини
Фото ілюстраційне

Права та інтереси громадян України у Верховній Раді представляє 423 (станом на 06.02.2019) народних депутати. Від Херсонської області до рядів ВР пройшло п’ятеро народних обранців: Іван Вінник, Олександр Співаковський, Сергій Хлань, Федір Негой та Юрій Одарченко.  Херсонців цікавить скільки ж заробляють депутати, які представляють Херсонську область у Раді.

Тож журналісти сайту «Гривна» відправили інформаційний запит до Верховної Ради України аби скласти топ заробітних плат, що отримали депутати від Херсонщини з урахуванням доплат, премій та надбавок за минулий рік.

Серед обраних депутатів впевнене перше місце посів Олександр Співаковський, який за минулий рік депутатської діяльності у Верховній Раді отримав 523 тис. грн. Друге місце зайняв Сергій Хлань із заробітною платнею у розмірі 443 тис. грн. Третє та четверте місце посіли Юрій Одарченко та Іван Вінник, які отримали 427 тис. грн – перший та 411 тис. грн – другий. Найменшу ж заробітну платню у порівняні з колегами отримав у розмірі 358 тис. грн Федір Негой, який й посів п’яте місце.

Варто зазначити, що в середньому заробітна плата по Херсонській області за 2018 рік склала приблизно 7 тис. грн. У депутатів цей показник перевищує в  4 – 6 разів.

Нагадаємо, раніше сайт «Гривна» публікував інформацію, про заробітні платні топ-чиновників Херсона та області.

Тэги:

Газ для населения подорожает в 4 квартале и будет стоить больше 5 грн за куб - газсбыт

Повышение минималки. Зарплаты чиновников и бюджетников станут больше

Тариф за распределение газа: как платить?

Мэр Херсона берега потерял?

Стоит ли рассчитывать на кредитные союзы