Скільки винні мешканці Херсонщини за «комуналку»

Автор: Виталий Яшков06 Ноября 2018 17:38
Скільки винні мешканці Херсонщини за «комуналку»

Мешканці Херсонщини заборгували за комунальні послуги 37 мільйонів. Про це у соцмережах заявив начальник обласного управління юстиції Костянтин Хутковський. За його словами, станом на 1 листопада на примусовому виконанні перебуває 877 виконавчих документів на суму близько 11 мільйонів гривен за спожите тепло. Заборгованість населення становить 9,97 млн гривень. Все інше заборгували юридичні особи. Протягом жовтня з фізичних осіб стягнуто заборгованість у розмірі 106 763 грн, зазначив Хутковський.

Він також додав, що жителі Херсонщини мають борги не лише за опалення. На примусовому виконанні перебувають документи про стягнення заборгованості по газопостачанню (549 документів на суму 17 401 218 грн), водопостачанню (282 документи на суму 1 565 687 грн), за спожиту електроенергію ( 615 документів на суму 7 366 307 грн).

«У багатьох населених пунктах Херсонщини офіційно стартував опалювальний сезон. Проте в області є багато людей, які не розрахувались із боргами минулих років за послуги теплопостачання. З деяких з них борги доводиться стягувати через виконавчу службу», - пише керівник обласної юстиції.

Тэги:

Жители Стрелкового дождались ремонта центральной улицы?

В сквере Лошкарева состоится субботник

"Узник Кремля": МИД отказал родственникам херсонского военнослужащего в помощи

Дело Гандзюк: отвод судьи, новые обвинения и показ фильма в Херсоне

Одиночный пикет: в Москве прошла акция в поддержку Бекирова