Стару частину Херсона у цьому році не відімкнуть від централізованого теплопостачання

Автор: Аркадій Ліснічук09 Сентября 2019 10:55
Стару частину Херсона у цьому році не відімкнуть від централізованого теплопостачання
Фото: ілюстраційне

У ході проведення сьогоднішньої селекторної наради у Херсонській ОДА було піднято питання підготовки області до опалювального сезону у 2019-2020 роках. Серед найактуальніших залишається питання відімкнення старої частини Херсона від централізованого теплопостачання. Проблема полягає у тому, що у даній частині міста тепломережі знаходяться просто у жахливому стані. Через це там часто відбуваються прориви, які приносять мільйоні збитки Херсонській ТЕЦ.

За інформацією заступник директора департаменту ЖКГ Віктора Рассолова, у цьому році Херсонська міськрада не готова забезпечити херсонців, які проживають у старій частині міста, індивідуальними засобами опалення. У зв’язку із цим вони не будуть відключені від централізованого теплопостачання.

«Є мешканці, які заборгували по 30 – 40 тис. грн на оплату опалення. Вони категорично проти того, щоб переходити на індивідуальне опалення, оскільки розуміють, що якщо вони не будуть своєчасно платити за тепло облгазу, то їх не відключать протягом двох місяців. Відключати окремі квартири немає жодного сенсу. Потрібно одразу відрізати від централізованого теплопостачання увесь будинок, а якщо хоч один мешканець виступає проти, то ми не маємо право це робити», - коментує ситуацію Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко.

Також він додав, що у цьому році декілька багатоповерхівок, які знаходяться у старій частині Херсона, їм все-таки вдасться відімкнути від централізованого теплопостачання.

Зазначимо, що до цього Миколаєнко обіцяв, що у цьому році від ТЕЦ буде відрізано близько 20 багатоквартирних будинків старої частини Херсона. Натомість, незадовго до початку опалювального сезону, ця цифра різко змінилася.

Тэги:

Повышение минималки. Зарплаты чиновников и бюджетников станут больше

Полмиллиона гривен отдали пляжу, лишив улицы Херсона освещения

Мостоперехода херсонцам, видать, не видать

Мэр Херсона берега потерял?

Каховскую райбольницу трясет «по всем фронтам»