Таврійські танцюристи підкорили Міжнародний фестиваль

Автор: Дарья Мельник21 Августа 2019 07:45
Таврійські танцюристи підкорили Міжнародний фестиваль

Цими вихідними творчий колектив Таврійського Будинку культури «Захара» (школа східного танцю) взяли участь в Міжнародному фестивалі східного танцю «The Black Sea Cup» (Кубок Чорного Моря). Про це повідомляє прес-служба Таврійської міської ради. 

Днями до Скадовська, де проходив цей щорічний фестиваль, з’їхались танцівниці різного віку, рівня майстерності та стилю східного танцю зі всієї України. Колектив «Захара» (художній керівник Наталя Ковальова) на «The Black Sea Cup» представляли Жанна Ворожищева та Анна Коваленко. Додому вони привезли дві золоті та срібну медалі.

Анна Коваленко із класичним арабським танцем соло-табла зайняла перше місце в категорії синьйорини по програмі Соло-табла.

В цій же категорії з єгипетським фольклорним танцем «Саїді» виступила Жанна Ворожищева, і зайняла друге місце в програмі Єгипетський фольклор.

Дуетом дівчата виконали ліванську дабку – стиль східного танцю, поширений на узбережжі Середземного моря. В її основі – кроки, стрибки, удари, багато притупувань ногами та рухи плечима. Цей танок приніс «Захарі» ще одне золото.

За майстерність та артистизм танцівниці були нагороджені дипломами та пам'ятними подарунками від організаторів фестивалю. 

Тэги:

«Тачанку» оставят. Но её части декоммунизируют

Фильмы, концерты, ужины или спектакли: варианты празднования Дня влюбленных для херсонцев

Арт-фестиваль, бизнес-урок и концерт: где херсонцам провести выходные

“Вони не могли потрапити на аукціон”: Херсонська міськрада не буде продавати бібліотеки

Оптимізація або закриття: що буде далі з херсонськими бібліотеками