Територію Херсонської області очистять від хімічних відходів

Автор: Дарья Мельник10 Сентября 2019 15:25
Територію Херсонської області очистять від хімічних відходів

Як раніше повідомляв сайт «Гривна», екологічний стан Херсонщини знаходиться не в найкращому стані. На це впливають підприємства, які працюють без встановлених фільтрів, що спричиняє викиди в атмосферу. А також і хімічні речовини, які зберігаються з порушенням норм.

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації вирішив подбати про навколишній стан області. Днями було оголошено тендер на послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами.

За даними сайту публічних закупівель «Prozorrо», на вищеперелічені послуги витратять 7,2 мільйона гривень з обласного бюджету.

Відомо, що за цю суму компанія має вивезти 110 тонн непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин, які зберігаються на території Херсонської області. Роботи мають бути виконані до 20 грудня поточного року.

Нагадаємо, що Міністерство екології та природних ресурсів України планує встановити у населених пунктах датчики контролю чистоти повітря.

Тэги:

Майже 2 млрд грн планують витратити на ремонт доріг на Херсонщині

Херсонська ОДА на розвиток рибного господарства витратить близько 15 млн грн

Мероприятия в Херсоне 26-31 января

Як відстояти власні права споживачам онлайн-магазинів

Маленька Аріна отримала від херсонських студентів кошти на лікування