"Турист-Fest": чим вражатиме Херсонщина цього року

Автор: Полина Дайнега13 Май 2019 13:26

Вже цієї п'ятниці, 17 травня, відбудеться головна туристична подія весни - старт літнього сезону-2019. Напередодні святкування у Херсонській обласній державній адміністрації провели конференцію, на якій обговорили розвиток туризму в області та провідні заходи. До обговорення долучилися директор Департаменту туризму та курортів облдержадміністрації Тетяна Волинець та тимчасово виконуючий обов'язки голови ХОДА Дмитро Бутрій.

Цьогоріч масштабне святкування, яке є традицією для багатьох херсонців, змінило місце проведення. Відвідувачів заходу «Турист-Fest» гостинно прийматиме Асканія-Нова. Як було підмічено на конференції, вибір місця не випадковий – 100 років тому акліматизаційний парк та заповідні степи Фрідріха Фальц-Фейна отримали статус народного заповідного парку «Асканія-Нова».

«Туризм є один з найпріоритетніших напрямків для Херсонщини. Область наповнена унікальними місцями, речами, які варто розвивати тут і зараз. Ми повинні показати наш край з найкращих сторін, аби не тільки в українських, а й міжнародних інвесторів виникло бажання вкладати кошти. Асканія-Нова – не виключення, адже поєднує у собі безліч приємностей для туристів. Наразі проблеми у цьому регіоні існують з інфраструктурою та дорожніми шляхами»,- розповів Дмитро Бутрій.

Відомо, що на святкуванні буде близько 5 тисяч гостей, серед яких студентські організації, угрупування туристів та сім'ї. Переважна більшість приїздять з Одещини, Миколаївщини, Західної України й Київщини. Окрім цього відвідати захід та оцінити рівень підготовки виявили бажання 16 міських голів зі всієї України.

Як зазначила Тетяна Волицень, програма буде досить насичена, тому подивитися буде на що. Керівництво, підприємці, селяни та гіди намагаються створити усе на вищому рівні, аби не розчарувати туристів та заявити про себе на весь світ. Безоплатно усі бажаючі матимуть змогу стати учасниками цікавих екскурсій, зокрема на Лимарійське озеро та Козину ферму. Точкою гіда слугуватиме площа біля сільської ради, звідки стартуватимуть усі прогулянки та екскурсії. Лекторами виступатимуть члени школи «Молодий екскурсовод», які власне дебютують та продемонструють свої вміння на практиці.

Фестиваль проходитиме одночасно у багатьох локаціях, тому ви обираєте те, що вам до душі. Фуд-корд, спортивний майданчик для занять йогою, змагання, ярмарки – усе це чекає на вас. Не забули також і про малечу, адже більшість подорожують сім'ями. Так ось для них запросили найкращих аніматорів, фахівців майстер-класів та підготували різні забави. Організатори змайструють величезну фотозону, де кожен матиме змогу зробити гарне фото на згадку. Повну програму заходів дивіться нижче. 

Що стосується трансферу, то спеціально до заходу з Херсона на Асканію-Нова курсуватиме додатковий транспорт. Так, 17 травня з 7:00 до 8:00 від площі Свободи від'їжджатимуть автобуси. Вартість квитка у дві сторони складає 150 гривень.

Якщо виникне бажання залишитися на декілька днів, для вас гостинно відкриють двері готель, а також декілька садиб, які наразі облаштовують умови.

Тэги:

Плани Новокаховської ОТГ на новий туристичний сезон

Херсонські спортсмени зібрали кошти онкохворій дівчині

Трускавець, Одеса, Львів: де цього року оздоровлятимуть дітей Херсонщини

Майже 2 млрд грн планують витратити на ремонт доріг на Херсонщині

Херсонська ОДА на розвиток рибного господарства витратить близько 15 млн грн