«Туристичний» рейд у Генічеську зібрав 24 тисячі гривень

Автор: Иван Подлесный17 Августа 2019 08:43
«Туристичний» рейд у Генічеську зібрав 24 тисячі гривень

Протягом чотирьох днів робоча група у складі фахівців Генічеського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, представників Генічеської міської ради, муніципальної поліції Генічеського району та представника податкового агента КП «Азовкомунсервіс» здійснювали вулицями Генічеська «туристичний» рейд. 

За результатами проведеного минулорічного моніторингу надання послуг з проживання учасники групи зустрілися з громадянами - платниками туристичного збору, які розміщують гостей міста та відпочивальників у приватному секторі. З власниками житла проведена змістовна інформаційно-роз’яснювальна робота, направлена на легалізацію підприємницької діяльності, трудових відносин та сплату туристичного збору.

Лише за чотири дні за підсумками проведеної роботи місцевий бюджет Генічеська поповнився майже на 24 тис. грн надходженнями від туристичного збору. Такі заходи допомагають формувати податкову свідомість громадян щодо сплати туристичного збору, який надійде на розвиток інфраструктури міста. «Туристичні» рейди будуть тривати до закінчення курортного сезону.

 

Тэги:

Скандальная фирма получила дополнительный подряд на 8,8 миллионов гривен

Стоит ли начинать бизнес в Херсоне при таком отношении городской власти?

Херсонські АЗС «без акцизу» отримали 1,7 мільйона гривень штрафу

В Херсоне на сквер имени Лошкарева потратят более 200 тысяч гривен