У Голій Пристані витратили понад мільйон гривень на обладнання природничих кабінетів

Автор: Дарья Мельник18 Июля 2019 11:22
У Голій Пристані витратили понад мільйон гривень на обладнання природничих кабінетів
фото ілюстраційне

Як раніше повідомляло інтернет-видання «Гривна», освітні заклади Херсонщини активно готуються до навчального року. Вже майже всі райони розподілили виділену субвенцію та приступили до закупівлі предметів, які необхідні для перевезення школярів та надання їм якісної інформації.

Нові книжки та мультимедіа: у Генічеському районі розподілили освітнє фінансування (інфографіка)

Одними з найактивніших виявився Голопристанський район. Там не тільки більшість закладів лише очікують постачання нового обладнання, а й подбали про оснащення ресурсних кімнат. За інформацією фахівців у сфері освіти, ресурсні кімнати призначені для дітей з особливими потребами.

Та на цьому район не зупиняється. За даними сайту публічних закупівель «Dozorro», Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти провела тендер на суму у розмірі близько 2 мільйонів гривень.

Відомо, що за вищевказану суму придбають 18 інтерактивних мультимедійних комплексів. Саме вони потрібні для облаштування кабінетів природничо-математичних предметів. Переможцем тендеру є ФОП Шевцов. Згідно з тендерною документацією, товари повинні бути доставлені до 25 серпня 2019 року.

Тэги:

Вакцинація дорослих: коли херсонцям краще робити щеплення

Минулоріч на Херсонщині місцеві бюджети отримали більше податків: з чим це пов’язано

Водохреща: як херсонцям підготувати організм до занурення

Первые результаты программы “Безопасный Херсон”