У ГПУ створили новий департамент. Чим він буде займатися?

Автор: Иван Подлесный22 Октября 2019 16:14
У ГПУ створили новий департамент. Чим він буде займатися?

У Генеральній прокуратурі України створено Департамент нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту. Відповідний наказ підписав вчора генпрокурор Руслан Рябошапка, повідомляє прес-служба ГПУ. До департаменту входитимуть два управління (по два відділи в кожному управлінні).

Як повідомили у ГПУ, діяльність департаменту буде зосереджена на здійсненні нагляду щодо розслідування злочинів, вчинених на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, на тимчасово окупованих районах Донецької і Луганської областей та в умовах збройного конфлікту.

На новину про новий департамент відреагували у Представництві Президента України в АР Крим. Його очільник Антон Кориневич у соцмережах зазначив, що це важливо для роботи представництва та робочої групи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

«Це дуже правильне рішення, адже злочини, вчинені в умовах окупації, збройного конфлікту мають багато особливостей. Окремою категорією є міжнародні злочини (злочини проти міжнародного права) такі як злочини проти людяності та воєнні злочини, які багато в чому відрізняються від загальнокримінальних злочинів. Тож дуже правильно, що в ГПУ буде підрозділ, що займатиметься цією проблематикою. Це дуже важливо для роботи Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим та робочої групи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Комісії з питань правової реформи. Ми починаємо працювати над складними питаннями стратегічно», - пише Кориневич.

Тэги:

Майже 2 млрд грн планують витратити на ремонт доріг на Херсонщині

Мероприятия в Херсоне 26-31 января

Як відстояти власні права споживачам онлайн-магазинів

Рано радіти: Херсон знову залишається без бюджету на 2020 рік

Херсонські депутати ухвалили не прозорий бюджет