У Херсоні офіційно відкрили фестиваль "Мельпомена Таврії"

Автор: Поліна Дайнега17 Май 2019 18:43
У Херсоні офіційно відкрили фестиваль

Головна подія культурної Херсонщини вже розпочалась! Сьогодні в рамках ХХІ Міжнародного театрального фестивалю "Мельпомена Таврії" відбулася прес-конференція, яка приурочена його відкриттю. Головними спікерами виступили директор Херсонського обласного музично-драматичного театру ім. Куліша Олександр Книга, секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко, театральний критик Алла Підлужна та директор Департаменту культури, туризму та відпочинку Світлана Думинська. Також на конференції були присутні драматурги, перекладачі, мистецтвознавці з п'яти країн світу.

Під час конференції було обговорено перспективи фестивалю та розвиток на за межами України. Нагадаємо, що цього року до Херсона завітало 36 колективів з різних куточків світу.

"На момент підготовки тогорічного ювілейного фестивалю ходили чутки, що це завершальний захід. Проте під час офіційного відкриття замість 20 голубів було випадково випущено 21. Вважаю, що це знак і сподіваюся, що сьогодні ми випустимо 22 і зустрінемо у наступному році", - зазначила театральний критик Алла Підлужна.

Наостанок, директор театру Олександр Книга запросив усіх присутніх зустрітися на карнавальну ходу та феєричне святкування.

Как сообщал сайт «Гривна»: 

Тэги:

НАПК проверило декларации секретаря Херсонского горсовета и депутата облсовета

Херсонські викладачі фізичної культури отримають президентські нагороди