У Херсоні піднімуть тариф на перевезення?

Автор: Аркадій Ліснічук12 Февр. 2019 12:38
У Херсоні піднімуть тариф на перевезення?

На сьогоднішній комісії Херсонської міської ради із питань транспорту директор МКП «Херсонкомунтранссервіс» Павло Макейчик заявив, що за попередніми підрахунками цього року ціна на водні перевезення катерами може збільшитися до 35 гривень.

«За попередніми підрахунками ми плануємо збільшити ціну на водну комунікацію із 25 до 35 гривень. Це питання буде підніматися на виконкомі Херсонської міськради, але коли депутати ухвалять фінансовий план підприємства», - говорить Макейчик.

Натомість, представників садових товариств, що були присутні на комісії обурило підняття тарифу, оскільки піднімається тільки ціна, а якість перевезень залишається на незадовільному рівні.

Загалом для початку водної навігації «ХКТС» потрібно понад 1,9 млн грн коштів із міського бюджету. Спочатку КП просило із бюджету близько 1,7 мільйони гривень, але це збільшення аргументовано тим, що у цьому році на ремонт потрібно поставити два судна підприємства. До кінця квітня цього року для водних перевезень «ХКТС» планує залучити 5 суден, що дасть можливість повністю закрити потреби на перевезення по річці Кошові.

Тэги:

В Украине рекордсменами подорожания стали гречка, картофель и хлеб – эксперт

Вот тебе, бабушка, монетизация субсидий!

Встречаем лимитированные и эксклюзивные товары в Херсоне: чем «АТБ» удивит клиентов в 2020 году

82 відсотки українських пенсіонерів отримують пенсію нижче фактичного прожиткового мінімуму, - Наталія Ненюченко

Ездоки на сигвеях и электросамокатах будут приравнены к участникам дорожного движения