У Херсоні планують створити сквер імені Олени Микитась

Автор: Дарья Мельник04 Августа 2019 18:50
У Херсоні планують створити сквер імені Олени Микитась

На офіційній сторінці громадської організації «Херсонський обласний центр «Успішна жінка» з'явилася інформація стосовно можливого перейменування новоствореного скверу по вулиці ЗалаегерсегЗ такою ініціативою виступили коліжанки Олени Микитась.

Згідно з законодавством, перед тим як приймати рішення, потрібно обов'язково провести громадські слухання. Організатором громадського обговорення виступає центр «Успішна жінка».

У повідомлені зазначено, що громадські слухання відбудуться 3 вересня о 15:00. Обговорення будуть проведені за адресою: м. Херсон, вул.Калнишевського, 2, в актовій залі на 2 поверсі.

Як раніше повідомляв сайт «Гривна», Олена Микитась пішла з життя 2 червня. У жінки зупинилося серце.

Пам'ятка: Олена Микитась – херсонська активістка. Ще з 1997 року жінка почалася займатися громадською діяльністю та відстоювати права представниць прекрасної статі. 19 років тому заснувала перший Херсонський обласний центр «Успішна жінка», який наразі відомий не лише на території України, а й за кордоном.
Також вона виступала спікером або організатором на багатьох гендерних тренінгах. За плечима Олени пророблена велика праця не лише у галузі гендерної тематики, а й суспільства взагалі. Вона завжди запевняла, що жінка може зробити усе варто лише бажати та діяти.

Тэги:

Через будівельні роботи на КПВВ «Каланчак» та «Чонгар» будуть пропускати тільки пішоходів

Скасування мораторію на ринок землі: херсонські депутати звернулися до вищих органів влади

Херсонці продовжують власноруч робити місто чистіше