У Херсоні подбали про людей з вадами зору

Автор: Дарья Мельник09 Июня 2019 13:33
У Херсоні подбали про людей з вадами зору
фото: Яна Лебєдєва

З початку року була затверджена цільова програма «Доступний Херсон», яка спрямована на покращення добробуту людей з особливими потребами. Так, у рамках програми місця загального користування повинні бути оснащенні допоміжним обладнанням: пандуси, спеціальні ліфти, вбиральні та інше.

Також виділено окремим пунктом обов'язкові зміни у дорожній інфраструктурі, а саме: пониження бордюрів, встановлення звукових світлофорів, капітальний ремонт тротуарів та покладання тактильної плитки.

Нагадаємо, що біля п'яти будинків Херсона вже встановлено комфортабельні пандуси з поручнями. Та на цьому оснащення не завершилося і вже сьогодні містяни можуть спостерігати в пішохідній зоні першу тактильну плитку, яка покладена біля кінотеатру «Іскра», що на розі вулиць Робоча та Стрітенська. Приємними світлинами поділилася радниця міського голови Яна Лебєдева.

«Херсон з почином! Вперше бачу тактильну плитку на вулиці міста! Приємно бачити ДБН в дії, приємно бачити розуміння і піклування про людей зі зниженим зором! Приємно, що Херсон робить кроки назустріч створенню інклюзивного середовища для нас з вами»,- прокоментувала Яна.

Варто зазначити, тактильна плитка - важливий інструмент, який гарантує безпечне пересування маломобільних груп населення, зокрема, людей з вадами зору, вулицями і в приміщеннях. Тактильна плитка укладається за 60 см до початку пішохідного переходу або сходового маршу, перешкод.

Тэги:

У Херсоні поблизу автовокзалу збили людину?

Як херсонці зустріли військовополонених моряків (фоторепортаж)