У Херсоні подбають про безпеку містян

Автор: Дарья Мельник25 Июня 2019 13:40
У Херсоні подбають про безпеку містян

Безпека містян – одна з найголовніших тем для правоохоронців та органів влади. Саме тому на черговій нараді у Херсонській міській раді було прийнято підтримати проект програми «Безпечне місто».

Варто зазначити, що програма надасть можливість оперативніше реагувати на неприємні ситуації та знизить кількість смертельних наслідків. А також здійснювати перевірку автомобільних номерів, розшукувати злочинців та осіб, які зникли безвісти.

У її рамках на місцях масових скупчень людей будуть встановлюватися сучасні камери відеоспостереження, які транслюватимуться у реальному часі для херсонських відділеннях поліції. Загалом для впровадження «Безпечного міста» у Херсоні з міського бюджету потрібно виділити близько 2,5 мільйонів гривень.

Ще у лютому цього року правоохоронці на прикладі продемонстрували, як працюватиме нововведення та під час екскурсії зазначили, що наявне обладнання застаріле і потребує не тільки встановлення камер, а й оновлення серверів.

За даними сайту публічних закупівель «Prozorro», Головне управління Національної поліції у Херсонській області оголосило тендер на суму 600 тисяч гривень. За ці кошти придбають серверне обладнання для системи відеоаналітики.

Тэги:

Поездки, тренировки и костюмы: сколько тратят родители на увлечение ребенка

Голова Спілки жінок Херсонщини стала регіональною амбасадоркою миру

Конкуренція приватних курсів та державних закладів Херсону

Тиждень.Travel у Херсоні: про історичну «консервацію», життя на дотик та інші історії