У Херсоні представили нового керівника кримського главку Нацполіції

Автор: Мирослава Кошкина21 Май 2019 08:15
У Херсоні представили нового керівника кримського главку Нацполіції

Головне управління Національної поліції в АР Крим та м. Севастополі очолив полковник поліції Віталій Стрижак. До цього часу він обіймав посаду заступника начальника Головного управління Національної поліції в м. Києві. Сьогодні, 20 травня, його представив заступник Голови Національної поліції України Ігор Клименко. 

Ігор Клименко зазначив, що наказом Голови Нацполіції, за погодженням міністра внутрішніх справ, начальником Головного управління Нацполіції АР Крим та м. Севастополі призначено полковника поліції Віталія Стрижака.

Віталій Стрижак є досвідченим та професійним керівником. Він має великий досвід роботи по лінії кримінального  блоку  та у напрямку боротьби з організованою злочинністю. До цього Віталій Стрижак перебував на посаді  заступника начальника – начальника кримінальної поліції Головного управління Нацполіції  в м. Києві.

Заступник глави Нацполіції Ігор Клименко наголосив, що на співробітників кримської поліції покладено велику відповідальність. Зокрема, недопущення потрапляння на територію України учасників незаконних збройних формувань, які діють на території Донецької та Луганської областей.

 «Зараз основна мета роботи поліції Криму – надавати допомогу громадянам, які проживають на території Криму, захищати їхні права, навести лад на лінії розмежування з тимчасово окупованою територією», - зазначив  Ігор Клименко.

Тэги:

На Херсонщині поліція продовжує протидіяти лісовому браконьєрству

Відоме ім`я нового начальника Головного управління Національної поліції у Херсонській області

У Херсоні місцевий мешканець вкрав понад 100 метрів кабелю

В Херсоне произошло два ДТП (фото)

За наруги над 12 могилами житель Голопристанського району проведе 4 роки за гратами