Вчора в нашому місті пройшла презентація нового Всеукраїнського видання народженого в Херсоні, яке вже здійснило фурор серед поціновувачів сучасної літератури у всіх куточках нашої країни – «Дебют-газети». Нову газету порівнюють з виданням «Роман-газета», яке випускалося в радянські часи. Проте, самі засновники «Дебют-газети» говорять, що їх видання вийшло навіть кращим: тут публікується більше авторів, присутні різноманітні жанри та шрифт, яким друкуються тексти, зручніший для читання.

«Ви розумієте, аби надрукувати книгу, навіть 100 екземплярів, автору треба десь 10-15 тис. грн витрат. Потім вони просто не знають куди подіти ці книги. От сотні книг і вони не знають як їх розповсюдити. Тому навіть достатньо якісні книги пиляться на полицях. У нас є для них можливість надрукуватися безкоштовно. Ми надаємо автору аудиторію читачів з всієї України», - зазначив видавець Михайло Новицький.

Світ побачило вже два випуски «Дебют-газети». З кожним новим виданням його наклад тільки зростає: перший випуск мав тираж 5000 екземплярів, а вже другий – 7000. Проте, на цьому літературна газета зупинятися не планує. Її розкуповують у всіх куточках нашої країни: від півдня до півночі, від заходу до сходу. Дивно, але українськомовне видання найбільше купують саме в російськомовних містах. Найбільше проданих копій у Херсоні й Чернігові, а найменше - в україномовному Львові.

«Усі знають, що книга - найкращий подарунок. У книгарнях великий вибір книжок, але ціни на них все-таки «кусаються». Наша газета коштує всього 35 гривень. І за ці невеликі кошти перед читачем відкривається можливість прочитати близько 20 авторів на будь-який смак. Там можуть бути вірші, романи, п’єси, повісті, новели, поеми та навіть дитяча література. Ви можете придбати одну газету на родину й кожен знайде те, що йому припаде до душі», - говорить головний редактор «Дебют-газети» Вікторія Новицька.

Про якість написаних творів, які публікуються в «Дебют-газеті», свідчить і те, що редакція співпрацює з найпрестижнішим українським літературним конкурсом «Коронація слова». Автори-переможці будь-якої номінації можуть надати свої конкурсні роботи в «Дебют-газету» і вони будуть розглянуті позачергово.

Цікаво й те, що у «Дебют-газеті» може друкуватися будь-хто: від майстрів літературного слова до письменників-початківців. Усе залежить тільки від таланту автора. Наприклад, вже у березневому випуску літературної газети буде опубліковано твір, який був написаний школярем, що навчається в одинадцятому класі.

Варто зазначити, що в газеті автори друкуються на безкоштовній основі. Проте, для письменників, які мають намір опублікувати свій твір у «Дебют-газеті», є декілька основних вимог: твір має бути написаний українською мовою (або перекладений на українську) та до цього він не має бути надрукований раніше на «папері» (в книжках, газетах журналах тощо). Далі твори проходять редколегію, яка й вирішує, які публікації потраплять на сторінки нового випуску «Дебют-газети».

Якщо ви хочете придбати собі новий випуск «Дебют-газети», то можете знайти її на полицях кіосків з пресою в багатьох містах України. Також це можна зробити в усіх великих відділеннях «Укрпошти», або замовити в редакції. Окрім цього, передплатити нові випуски літературної газети можна й через інтернет на сайті debiute.com.

Тэги:

Как херсонцы «шутят» с коронавирусом

Новый выпуск газеты «Гривна» №12 от 18 марта 2020

Бесплатный спутниковый интернет: как мошенники обманывают наивных украинцев

Коли в Україні вимкнуть опалення

Вторичное производство в Украине: свой мусор не нужен, купим чужой