У Херсоні проходить грандіозний морський фестиваль

Автор: Аркадій Ліснічук15 Июня 2019 15:05
У Херсоні проходить грандіозний морський фестиваль
фото и видео: Полина Дайнега

У Херсоні на набережній по проспекту Ушакова проходить грандіозний морський фестиваль імені Джона Пола Джонса. У рамках заходу на гостей чекають: ярмарки із ручними виробами мистецтва, фотозони, виставки картин, кухня під відкритим небом та ще багато чого цікавого.

«Я дуже радий, що Херсон приєднався до проведення даного фестивалю. Він проводиться на честь пам’яті засновника військово-морського флоту США Джона Пола Джонса, який прожив у Херсоні близько трьох місяців», - зазначив представник посольства США Ігор Цишкевич.

Організатори фестивалю анонсують, що під час заходу відбудеться виступ херсонської групи «General Vоice». Відомо, що близько п’ятої годину вечора на гостей фестивалю чекає майстер-клас із приготування вінтажних страв.

Також приємним сюрпризом стало водяне шоу (див. відео).

«Херсон – одне із туристичних міст України, яке варто розвивати. Окрім цього, це місто моряків, яким власне кажучи і присвячений цей фестиваль. Ми надіємося, що цей захід стане традиційним і ми будемо святкувати його кожного року», - говорить організатор фестивалю Юрій Паличев.

Тэги:

Поездки, тренировки и костюмы: сколько тратят родители на увлечение ребенка

Голова Спілки жінок Херсонщини стала регіональною амбасадоркою миру

Конкуренція приватних курсів та державних закладів Херсону

Тиждень.Travel у Херсоні: про історичну «консервацію», життя на дотик та інші історії