У Херсоні пройде виставка до дня захисника України

Автор: Аркадій Ліснічук06 Октября 2019 15:53
У Херсоні пройде виставка до дня захисника України

10-го жовтня до дня захисника України та дня Українського козацтва у приміщенні державного архіву області буде відкрито виставку архівних документів «Козацькому роду – нема переводу». На виставці експонуватимуться оригінальні документи – сповідні розписи населених пунктів Херсонського, Кизикерменського повітів Херсонської губернії, що заселялись колишніми запорожцями. До уваги будуть представлені карти землеволодінь, що отримані у власність колишньою козацькою старшиною. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Будуть представлені архівні документи, які відображатимуть та їх сучасний стан козацьких пам’яток на межі ХІХ-ХХ ст., ставлення органів влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань до збереження історичної і культурної спадщини краю.

Значну частину виставки складають фотодокументах із фондів особового походження поета, заслуженого діяча мистецтв України Миколи Братана, краєзнавця, почесного громадянина Херсона Євгена Горностаєва, фотохудожника, заслуженого діяча мистецтв України Василя Рилєєва.

Вони розповідають про вшанування козацьких традицій на Херсонщині, встановлення українському козацтву пам’ятників, пам’ятних знаків на території Кам’янської Січі та острові Тягині.

Тэги:

Тротуары обходим по дороге, ямы на дороге объезжаем по тротуару...

Новый выпуск газеты «Гривна» №20 от 13 мая 2020

Амброзия: кому – насморк, кому – барыш

Верховный суд поддержал сына умершей учительницы

Открыли рынки. Лишь бы не дорогу вирусу