У Херсоні пройшов Всеукраїнський турнір із художньої гімнастики

Автор: Антон Костюк20 Май 2019 18:15
У Херсоні пройшов Всеукраїнський турнір із художньої гімнастики
Фото: автора

З 17 по 19 травня у Херсоні проходив ІІ Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Golden Fish Cup 2019». Місцем проведення турніру став спортзал на базі Херсонського державного університету. Три дні юні спортсменки демонстрували свої вміння та навички, які вони отримали під час виснажливих тренувань, щоб зрештою принести у скарбничку своєї команди золоту медаль.

За словами організаторів, всього участь у турнірі прийняли близько 350 учасників із різних міст України: Запоріжжя, Києва, Кропивницького, Миколаєва, Нікополя та Херсона. Наше місто на цих змаганнях представляв спортивний клуб «Елемент».

Хореограф херсонського СК «Елемент» Войцешко Катерина зазначила, що в художній гімнастиці велику роль відіграє не тільки фізичний рівень підготовки спортсменів, а й вміння правильно поводити себе на сцені. Також, щоб тримати себе у формі, спортсменки мають постійно обмежувати себе суровими дієтами, аби зрештою продемонструвати на змаганнях високий рівень майстерності та підготовки.

Учасниці турніру продемонстрували не тільки гідний рівень підготовки, а й неймовірну силу волі. Навіть, коли під час виступу у дівчат щось не виходило то вони не здавалися й не опускали руки, а далі продовжували показувати глядачам та журі свої номери.

Також журналістам сайту «Гривна» вдалося поспілкуватися із 10-річною учасницею турніру Софією Войтенко. До речі, на цьому турнірі їй вдалося отримати «золото»  у віковій категорії серед дівчат 2008 року народження.

«Зараз мені десять років, а гімнастикою я займаюся із двох років. Коли я була зовсім маленька рідні віддали мене в непрофесійну художню гімнастику, але коли я потренувалася два місяці мені сказали, що в мене є потенціал й я можу займатися на професійному рівні. Гімнастикою займатися важко та боляче, але я вважаю, що це гідний вид спорту. За весь час, який я займаюся спортом мені вдалося виграти багато медалей, кубків та грамот. Загалом моя колекція налічує близько 64 медалей. В подальшому я мрію стати тренером, аби також виховувати майбутніх чемпіонів», - поділилася своїми враженнями Софійка.

Підтримати юних спортсменок прийшли їх батьки, друзі, тренери та знайомі. Також, коли дівчата виступали перед журі та глядачами із залу можна було почути викрики: «Давай, ми з тобою, ми в тебе віримо». Таким чином спортсменки підбадьорювали одна одну й налаштовували своїх подруг на перемогу.

Тэги:

Неповнолітню «Джульєтту» з Херсонщини поліцейські розшукали у місті Кам’янське

НАПК проверило декларации секретаря Херсонского горсовета и депутата облсовета