У Херсоні стартувала реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Автор: Виталий Яшков10 Янв. 2019 09:25
У Херсоні стартувала реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Вчора, 8 січня, офіційно стартувала  реєстрація на пробне ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання). Як зазначають працівники регіональних центрів оцінювання, майбутні випускники мають змогу зареєструватися не більше, ніж 2 пробні екзамени. При реєструванні радять звертати увагу на дати, проведення ЗНО.

Відомо, що зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайті  Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти або звернутися до шкільного викладача, який керую дане питання та надасть допомогу. Реєстрація триватиме до 31 січня.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 16 березня – з української мови і літератури, а 23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

Тэги:

У Херсонській ОДА створили робочу групу з питань ТЕЦ

Мінування: поліція змінить алгоритм дій

ЗНО-2019: як випускники Херсонщини важливі іспити складали

Перший заступник Представника Президента у Криму звернувся до Зеленського