У Херсоні стартував жіночий кар’єрний клуб

Автор: Полина Дайнега16 Декабря 2019 19:00
У Херсоні стартував жіночий кар’єрний клуб

Херсонки впевнені, що розвиватися ніколи не пізно, головне - бажання. А стереотипи про жінок-домогосподинь вже давно забуті. Саме тому вони вирішили приєднатися до Жіночого кар`єрного клубу «Вікно до успіху», який нещодавно стартував у нашому місті. 

«Вікно до успіху» - це програма професійного розвитку жінок, які бажають змінити своє життя, досягти успіху та відкрити власну справу. 

Прикладом для учасниць жіночого клубу послуговує американка, авторка книги «Мене не спинити» Ранія Андерсон. У всьому світі Ранію вважають провідною експерткою та тренеркою з кар'єрного зростання жінок-підприємців у країнах, що розвиваються, та у країнах з перехідною економікою. Вона заснувала школу «The way women work», покликану втілювати бізнес-ідеї жінок та допомагати їм ставати впевненими у собі.

Поради авторки підкріплені натхненними історіями понад 250 жінок з усього світу, з якими Ранія розмовляла особисто. До кожного розділу існує робоча частина, яка складається з серії запитань для самоаналізу і кроків, які необхідно виконати на цьому етапі.

Минулої суботи херсонки зібралися на першу зустріч, де власне познайомилися, розповіли про свої досягнення та зазначили, що хочуть отримати від курсу. 

Крім цього, дівчата отримали завдання, які мають виконати до 18 січня (дата наступної зустрічі). 

“Під час зустрічі нас ознайомили з книгою Ранії Андерсон та вручили вже невеличке завдання. Ми, як учасники, повинні прочитати перший розділ книги та виконати завдання. З нетерпінням очікую наступної зустрічі, адже це прекрасно знаходитися у колі однодумців і навчатися новому. Сам цей проєкт створює можливості нетворкінгу - різні фахівці та підприємці тут знайомляться і вже домовляються про створення спільних заходів та партнерства”,- розповіла учасниця клубу Ірина Саліхова. 

Щомісяця учасниці клубу зустрічатимуться в херсонському центрі “Вікно в Америку” у бібліотеці ім. О.Гончара, де читатимуть, обговорюватимуть та застосовуватимуть поради з книги «Мене не спинити». Періодичні зібрання допоможуть досягти особистого та професійного успіху. 

Організатором клубу виступає мережа центрів «Вікно в Америку».Тэги:

Как херсонцы «шутят» с коронавирусом

Новый выпуск газеты «Гривна» №13 от 25 марта 2020

КАБМІН ПРОДОВЖИВ КАРАНТИН ДО 24 КВІТНЯ І ВВІВ НАДЗВИЧАЙНУ СИТУАЦІЮ

Новый выпуск газеты «Гривна» №12 от 18 марта 2020

Бесплатный спутниковый интернет: как мошенники обманывают наивных украинцев