У Херсоні відбудуться заходи на підтримку "сонячних людей"

Автор: Дарья Мельник12 Мар. 2019 13:26
У Херсоні відбудуться заходи на підтримку

Щороку 21 березня в Україні відзначають Міжнародний день людини з синдромом Дауна. У народі осіб з вищевказаним діагнозом називають «сонячними», адже попри всі негаразди, вони дарують щирі посмішки оточуючим.

Щоб привернути увагу до інакшості в цей день проходить акція "LOTS OF SOCKS". Долучитися до неї може абсолютно кожен, адже це дуже просто: треба одягти різнокольорові, непарні чи просто яскраві шкарпетки. Таким чином ви продемонструєте свою солідарність з людьми з непарною хромосомою.

Херсонці – не виключення! Майже тиждень у місті проводитимуться культурні заходи, флешмоби та велопробіги на підтримку «сонячних людей».

Так, святкування розпочнеться з благодійного велопробігу під назвою «Сонячне коло». 17 березня о 9:00 місцеві велосипедисти зберуться біля площі Свободи, аби разом проїхати заплановану відстань та підтримати дітей. Організаторами виступила громадська організація «Велохерсон».

19 березня громадська організація «Сонячні діти Херсонщини» святкуватиме перший ювілей – 5 років з дня заснування. Яскравий концерт планується провести на базі Херсонського академічного обласного театру ляльок.

Наймасштабніше святкування відбудеться 21 березня. На площу Свободи, що біля Херсонської обласної державної адміністрації, вийдуть дівчата та хлопці. Вони поділяться своїми думками та запросять до танцювального Сонячного флешмобу. Стартуватиме захід о 12:00.

Тэги:

У Херсоні піднімуть ціну на водопостачання: чи покращає якість води?

На Херсонщині запрацює екологічний патруль

Пятница стала днем испытаний для херсонцев

В Херсоне образовалась огромная пробка (видео)