У Херсоні відкрилася виставка польської художниці

Автор: Иван Подлесный10 Августа 2019 19:15
У Херсоні відкрилася виставка польської художниці

9 серпня в рамках поглиблення культурних зв’язків та міжнародного співробітництва у Херсонському обласному художньому музеї ім. О.О.Шовкуненка відбулося відкриття виставкового проекту польської художниці Наталії Батко-Гайда «Простори безмежності». Мисткиня презентувала своє бачення пейзажів Польщі. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА. 

Проект реалізовано за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі Анджея Шмідтке, який зазначив, що дуже часто відвідує Херсон та радий відкривати тут виставку картин із зображеннями рідної країни.

Голова облдержадміністрації  Юрій Гусєв, який також відвідав вернісаж, відзначив важливість реалізації міжнародних проектів на Херсонщині:
«Польща - стратегічний партнер для нашої держави. І поглиблення співпраці з Польщею є кроком на зустріч одне одному. Було б добре, щоб крім культурного співробітництва, ми переходили до поглиблення економічного, освітнього та інших напрямів співпраці».

Виставка робіт Наталії Батко-Гайда «Простори безмежності» в Херсонському обласному художньому музеї ім. О.О.Шовкуненка триватиме до 30 серпня.

Тэги:

Новый выпуск газеты «Гривна» №26 от 24 июня 2020

Детям здесь не место...

Какой карантин?! Где карантин?!Для кого карантин?!

Україна пом’якшує карантин: які обмеження відсьогодні знято, правила та умови

Новый выпуск газеты «Гривна» №20 от 13 мая 2020