Автор: Дарья Мельник13 Апр. 2019 12:43

У Херсоні відкрив свої двері перший ресурсний центр для дітей

У Херсоні відкрив свої двері перший ресурсний центр для дітей

Близько восьми років обговорень, плідної праці та збору коштів пішло у херсонських активісток та засновниць громадської організації «Мама.UA» Наталії Костик-Устименко та Олени Кротко на реалізації плану. І ось сьогодні нарешті відбулося довгоочікуване відкриття першого у Херсоні соціально-психологічного ресурсного центру для дітей.

«Крила Янголів» - своєрідна домівка, діюча на благодійних засадах для дітей з особливими потребами, дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, які опинилися в складних життєвих обставинах та дітей з багатодітних родин.

«На сьогодні дуже гостро стоїть проблема дозвілля для дітей як в місті, так і області. На жаль, майже відсутнє дієве ресурсне місце: для дозвілля, краси, спорту, терапії, навчання та всебічного розвитку. Найбільше це стосується діток, які потрапляють до однієї з вищеназваної категорії. Сподіваємося, що центр виправить це і вони зможуть займатися улюбленою справою»,- зазначила Наталя Костик-Устименко.

До уваги дітей у центрі підготовлені шість зон: спортивна, соціально-психологічна, зона професійного фотографа, мистецька, іншомовна й сурдопереклад. Так, діти зможуть записатися до будь-якої зацікавленої секції. Там вони розвиватимуть свої здібності, отримуватимуть нові знання та позитивні емоції.

Варто зазначити, що з дітьми займатимуться справжні фахівці своєї справи, а саме: логопед, соціальний педагог, психолог, хореограф, вчитель іноземної мови, художник, фотограф та спортивний інструктор. Вони з самого початку підтримали цю ідею і допомогали реалізувати її.

Окрім цього, на базі закладу створено міні-кінотеатр. Для дорослих дітей влаштовуватимуть перегляд цікавих, пізнавальних фільмів, а для малечі – мультики.

Важливим моментом є те, що під час відвідування закладу, дитина повинна мати при собі довідку від соціальної служби, де зазначена категорія, до якої вона відноситься.

Тэги:

Як у Херсоні гроші між школами ділили...

Постачальники продуктів у школи Херсона досі не пройшли держаудит

Реформа шкільного харчування в Херсоні: ремонти та нововведення

Херсон без буквы «Н». Неужели кто-то «постарался»?

Детоубийцам – ВЫСШУЮ МЕРУ!