У Херсоні відзначили 75-ту річницю визволення міста

Автор: Антон Костюк13 Мар. 2019 11:03
У Херсоні відзначили 75-ту річницю визволення міста
фото автора

13 березня 1944 року викарбуваний на сторінках історія Херсона, як день пам'яті та слави. Саме сьогодні херсонці відзначають свято, що здобули для нас наші діди та прадіди - 75 річницю звільнення Херсона від фашистсько-німецьких загарбників.

На пам'ятному мітингу у парку Слави зібралися сотні містян, аби вшанувати пам'ять загиблих героїв та покласти квіти до меморіалу вічного полум'я.
Розпочався захід із гімну України та короткого екскурсу в історію від ведучих: "Лютували фашисти, але не могли скорити наш народ. Ми пам'ятаємо, у концтаборах розташованими прямо тут загинуло 40 тис. херсонців. Ми пам'ятаємо, що тоді на фронт, аби захистити Україну, йшли цілі родини".

На заході був присутній й один із тих, кому мають завдячувати херсонці за звільнення свого міста – герой-визволитель Дмитро Кирилович Перетяпко. Поруч із ним сиділи люди, яких війна застала в юнацтві – діти війни.

Аби згадати та вшанувати пам'ять загиблих солдатів-визволителів херсонські народні колективи виконували фронтові пісні.

"Ми маємо завдячувати та пам`ятати тих, хто боровся за свободу міста та мирне небо. Сьогодні ми прийшли сюди, щоб низько вклонити голову у знак пам'яті за загиблими", - говорить голова Херсонської міської організації ветеранів війни та праці Володимир Куций.

Завершився ж пам'ятний захід хвилиною мовчання, покладанням квітів до вічного полум'я та пам`ятника невідомого солдата. 

Тэги:

У Херсоні піднімуть ціну на водопостачання: чи покращає якість води?

Пятница стала днем испытаний для херсонцев

В Херсоне образовалась огромная пробка (видео)

У Херсоні сталося чергове ДТП (фото)