У Херсоні з`являться паркувальні автомати?

Автор: Дарья Мельник09 Июля 2019 09:16
У Херсоні з`являться паркувальні автомати?

Наведемо порядок на парковках Херсона разом! Таким став головний меседж зустрічі начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігоря Клима з представниками суб’єктів господарювання, які надають послуги з паркування автотранспорту.

У форматі жвавої дискусії обговорювалися питання обладнання майданчиків для платного паркування спеціальними паркувальними автоматами, які відповідно постанови КМУ «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів», обов'язково мають бути обладнані з розрахунку не менш як один автомат на 20 місць для паркування. Цікавою стала спільна пропозиція щодо запровадження паркувальних талонів – абонементів для постійного користування парковками на території міста. Під час принципової розмови сторони обговорили питання офіційного працевлаштування паркувальників, які надають такі послуги, та сплати відповідних податків та зборів до бюджету.

Всі учасники заходу підтримали думку, що облаштування автостоянок з паркоматами, на яких можна буде у будь-який час залишити транспорт, отримати квитанцію за витрачені кошти, не лише розвантажить вулиці та тротуари курортного регіону від хаотично припаркованих автомобілів, а й створить однакові конкурентні умови ведення бізнесу.

Підсумком зустрічі стали спільні домовленості про подальшу координацію роботи та надання практичної допомоги під час укладання договорів про сумісну діяльність, оформлення найманих працівників та ведення підприємницької діяльності.

Такий новий формат спілкування з платниками податків вкрай важливий в нинішній час, коли фіскали готові прийти на допомогу розвитку будь-якого бізнесу задля наповнення місцевих бюджетів Херсонщини.

Тэги:

За незаконне вирощування конопель житель Херсона проведе 3 роки за гратами

Юна херсонка стала Принцесою Всесвіту-2019

Советницей Мангера станет чиновница Херсонской ОГА

Депутаты Херсонского облсовета провалили голосование против «формулы Штайнмаера»