У Херсоні «Завод Мікрон» розпочне працювати наступного тижня?

Автор: Аркадій Ліснічук21 Августа 2019 14:40
У Херсоні «Завод Мікрон» розпочне працювати наступного тижня?

У Херсоні знову підняли питання діяльності підприємства ТОВ «Завод Мікрон», яке займається виготовлення добавок для ремонту асфальту. Вже понад місяць воно функціонує без фільтрів. Від цього страждають місцеві мешканці, які почали скаржитися на погіршення стану здоров’я.

Сьогодні у Херсонській міськраді в ході наради керівник підприємства В’ячеслав Оберемок повідомив, що наразі вони закупили необхідні фільтри, які мають встановити до кінця наступного тижня. Після цього будуть зняті проби повітря на вміст шкідливих речовин.

Натомість, в цій ситуації постає логічне запитання: як завод, без фільтрів та дозвільної документації, взагалі міг розпочати роботу? Міський голова Володимир Миколаєнко повідомив, що ні про яку діяльність підприємства, до встановлення фільтрів, не може йти мови.

Нагадаємо, сайт «Гривна» повідомляв, що сьогодні директор департаменту екології Херсонської ОДА Юрій Попутько написав заяву до правоохоронних органів стосовно діяльності ТОВ «Завод Мікрон». Також він повідомив, що підприємство не зверталося в департамент, щоб отримати дозвільні документи.

Тэги:

Ушла из жизни экс-мэр Херсона Людмила Коберник

Выборы мэра Херсона – процесс пошёл

Для ямкового ремонту доріг у Херсоні планують придбати додаткову спецтехніку

Отходы херсонцев приносят прибыль, но не городу. Сломает ли схему новое КП?

Пенсия обесценивается: назван минус украинской системы