У Херсоні знову запрацював небезпечний завод

Автор: Аркадій Ліснічук03 Сентября 2019 10:50
У Херсоні знову запрацював небезпечний завод

Завод, який вже понад місяць труїть херсонців – ТОВ «Завод Мікрон», відновив свою роботу. Займається він виготовленням виробництвом домішок, які використовують для ремонту асфальту. Проблема полягає у тому, що підприємство функціонує без фільтрів. Цим самим воно завдає шкоди навколишньому середовищу й здоров’ю людей. Про це до редакції інтернет-видання «Гривна» повідомили місцеві мешканці.

Нагадаємо, що у середині серпня навколо «Мікрона» розгорівся справжній скандал. Тоді місцеві мешканці зібралися на акцію протесту, щоб власники заводу встановили фільтри або закрили підприємство. За словами місцевих, після того, як підприємство почало працювати, у них погіршився стан здоров’я: на шкірі з’явилося подразнення, очі постійно сльозяться та взагалі поруч із ним просто неможливо нормально дихати, оскільки майже одразу з’являється задуха й кашель.

Читайте також: «Заява в прокуратуру та зупинені вантажівки: херсонці виступили проти небезпечного заводу»

Після акцій протесту керівник підприємства В’ячеслав Оберемок пообіцяв міській владі, що вони встановлять фільтри уже на наступного тижня. Натомість, як ми бачимо, вже пройшло два тижні, а фільтри так ніхто й не встановив.

Тэги:

Отходы херсонцев приносят прибыль, но не городу. Сломает ли схему новое КП?

«Дарите женщинам цветы». Тепличное хозяйство Максимовой подготовит лучший букет

Куди херсонцям скаржитися на неякісні лікарські засоби

У Херсонській області три райони можуть залишитися без поліції

Херсон може отримати 5 млн євро кредиту від НЕФКО на нове освітлення та тепло у лікарні