У Каховці придбають нове навчальне обладнання для міських шкіл

Автор: Аркадій Ліснічук03 Июля 2019 17:10
У Каховці придбають нове навчальне обладнання для міських шкіл
Фото: ілюстраційне

Із початку минулого навчального року в Україні почали активну запроваджувати реформу «Нова українська школа». Головна мета реформи – відійти від радянських методів викладання, оскільки вони вже застаріли й дітям нецікаво навчатися за ними. Наразі особливу увагу приділяють дітям, які ходять в початкові класи. Для того, щоб навчання здавалося їм цікавим та дало не тільки необхідні знання, а й практичні навички для них розробляють нові методики викладання.

Також реформа передбачає, що навчальні заклади мають бути обладнанні новим технічним обладнанням та різного роду дидактичні матеріали, які допомагають дітям навчатися у формі гри.

На Херсонщині продовжують закупляти навчальне обладнання, яке посприяє впровадженню «НУШ» в освітніх закладах області. Так, для потреб закладів освіти міста Каховка буде придбано 357 дидактичних матеріалів, які допоможуть дітям за допомогою практичних занять вивчати такі предмети: математику, англійську й українську мову, природознавство, трудове навчання та безпеку життєдіяльності. Загалом вартість придбання склала 253 тис. грн. Про це йдеться на сайті державних закупівель «Prozorro».

У тендерній документації зазначено, що нові комплекти дидактичних матеріалів освітні заклади Каховки мають отримати до початку навчального року – 31 серпня.

Тэги:

Газ для населения подорожает в 4 квартале и будет стоить больше 5 грн за куб - газсбыт

Повышение минималки. Зарплаты чиновников и бюджетников станут больше

Тариф за распределение газа: как платить?

Новый выпуск газеты «Гривна» №31 от 29 июля 2020

Стоит ли рассчитывать на кредитные союзы