У Каховському районі поліцейські викрили чоловіка у незаконному вирощуванні коноплі та зберіганні зброї

Автор: Аркадій Ліснічук08 Октября 2019 10:50
У Каховському районі поліцейські викрили чоловіка у незаконному вирощуванні коноплі та зберіганні зброї

В одному з населених пунктів Каховського району поліцейські провели санкціонований обшук у приїжджого з іншої області чоловіка. За результатами огляду домоволодіння поліція відкрила 3 кримінальні провадження та вилучила коноплю вартістю близько 100 тисяч гривень і пістолет. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Трохи більше року тому в одне із селищ Каховського району з іншої області переїхали батько із 31-річним сином. Чоловіки оселились у різних домівках. Будь-якого клопіту для місцевих жителів приїжджі не створювали. Але на початку липня дільничному офіцеру поліції один із мешканців розповів, що старший чоловік можливо вирощує рослини коноплі. В ході огляду домоволодіння поліцейські на присадибній ділянці дійсно виявили заборонені рослини, однак без слідів нагляду. За невжиття заходів щодо знищення дикорослих конопель у відношенні чоловіка був складений адміністративний протокол за ч.2 ст.106-1 КУпАП.

А днями дільничний знов отримав подібну інформацію вже про сина правопорушника. Як розповів начальник Каховського відділу поліції Олексій Войчек, в ході огляду будинку в одній із кімнат поліцейські виявили предмет, схожий на пістолет іноземного виробництва, на горищі – запаковані сухі листя коноплі, а на городі ще 13 кущів. Як з’ясувалось, чоловік ретельно доглядав за рослинами, використовував добрива вищого гатунку. Загальна сума вилучених наркорослин за цінами «чорного ринку» оцінюється в майже 100 тисяч гривень.

Усе вилучене направлено на дослідження в експертно-криміналістичний центр. Правопорушник підозрюється у скоєнні трьох кримінальних правопорушень – незаконному поводженні зі зброєю, вирощуванні коноплі та зберіганні наркотичних речовин. Максимальний термін покарання, що може загрожувати підозрюваному – це позбавлення волі на 7 років.

Тэги:

Новый выпуск газеты «Гривна» №21 от 20 мая 2020

Опять звонят мошенники: «Ваш сын попал в беду!»

Літературну «Дебют-газету» купуйте на пошті або передплатіть

Новый выпуск газеты «Гривна» №19 от 06 мая 2020

Новый выпуск газеты «Гривна» №18 от 29 апреля 2020