У Новій Каховці розпочали перевірку навчальних закладів

Автор: Дарья Мельник15 Августа 2019 09:30
У Новій Каховці розпочали перевірку навчальних закладів

Зазвичай, у період літніх канікул у всіх дитячих навчальних закладах проводяться заходи з підготовки до роботи у новому 2019–2020 навчальному році.
У Новій Каховці планується забезпечити функціонування 14 загальноосвітніх, 20 дитячих дошкільних та 4 позашкільних закладів. Цьогоріч з 13 серпня розпочала роботу міська комісія з огляду стану готовності загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів Нової Каховки.

У ході перевірки визначається стан підготовки усіх приміщень на території освітніх установ до роботи у новому навчальному році та в осінньо-зимовий період, наявність пандусів, дотримання стандартів безпеки праці, навчання, виховання, санітарно-гігієнічних вимог, організації раціонального харчування, медичного обслуговування учнів, згідно з актом перевірки готовності до 2019-2020 навчального року.

Також до нового навчального року було вжито заходів для створення у закладах освіти безпечних умов життєдіяльності та їх відповідності до діючих санітарно-гігієнічних вимог. У всіх закладах освіти міста проведено поточні ремонти класних кімнат, допоміжних приміщень, впорядковано прилеглу територію.

Кошти на капітальні та поточні ремонти у 2019 році виділені з бюджету міста Нова Каховка у розмірі 5 917, 283 тисяч гривень. Згідно з інформацією відділу освіти Новокаховської міської ради, станом на 8 серпня в одному загальноосвітньому закладі проведено капітальний ремонт окремих приміщень; у восьми дитячих дошкільних, чотири загальноосвітніх закладах та одній позашкільній установі – заміна старих вікон на металопластикові; в одному загальноосвітньому закладі – капітальний ремонт санітарно-технічних систем.

Проведені поточні ремонтні роботи, до яких долучилися батьки, спонсори та колективи освітніх установ, у кожному дитячому навчальному закладі м. Нова Каховка. За результатами комісійної перевірки буде складено довідку та надані пропозиції щодо усунення виявлених недоліків.

Тэги:

Мероприятия в Херсоне 25-26 января

Абітурієнти Херсонщини отримають пільгові кредити на навчання

Маленька Аріна отримала від херсонських студентів кошти на лікування

Що отримає Херсон від концесії торговельного порту

Минулоріч на Херсонщині місцеві бюджети отримали більше податків: з чим це пов’язано