У Новій Каховці розпочали перевірку навчальних закладів

Автор: Дарья Мельник15 Августа 2019 09:30
У Новій Каховці розпочали перевірку навчальних закладів

Зазвичай, у період літніх канікул у всіх дитячих навчальних закладах проводяться заходи з підготовки до роботи у новому 2019–2020 навчальному році.
У Новій Каховці планується забезпечити функціонування 14 загальноосвітніх, 20 дитячих дошкільних та 4 позашкільних закладів. Цьогоріч з 13 серпня розпочала роботу міська комісія з огляду стану готовності загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів Нової Каховки.

У ході перевірки визначається стан підготовки усіх приміщень на території освітніх установ до роботи у новому навчальному році та в осінньо-зимовий період, наявність пандусів, дотримання стандартів безпеки праці, навчання, виховання, санітарно-гігієнічних вимог, організації раціонального харчування, медичного обслуговування учнів, згідно з актом перевірки готовності до 2019-2020 навчального року.

Також до нового навчального року було вжито заходів для створення у закладах освіти безпечних умов життєдіяльності та їх відповідності до діючих санітарно-гігієнічних вимог. У всіх закладах освіти міста проведено поточні ремонти класних кімнат, допоміжних приміщень, впорядковано прилеглу територію.

Кошти на капітальні та поточні ремонти у 2019 році виділені з бюджету міста Нова Каховка у розмірі 5 917, 283 тисяч гривень. Згідно з інформацією відділу освіти Новокаховської міської ради, станом на 8 серпня в одному загальноосвітньому закладі проведено капітальний ремонт окремих приміщень; у восьми дитячих дошкільних, чотири загальноосвітніх закладах та одній позашкільній установі – заміна старих вікон на металопластикові; в одному загальноосвітньому закладі – капітальний ремонт санітарно-технічних систем.

Проведені поточні ремонтні роботи, до яких долучилися батьки, спонсори та колективи освітніх установ, у кожному дитячому навчальному закладі м. Нова Каховка. За результатами комісійної перевірки буде складено довідку та надані пропозиції щодо усунення виявлених недоліків.

Тэги:

В одном из райцентров Херсонщины "травят" горожан