У Новій Каховці урочисто зустріли мотопіхотну бригаду

Автор: Дарья Мельник21 Июля 2019 08:00
У Новій Каховці урочисто зустріли мотопіхотну бригаду

Днями новокаховчани урочисто зустрічали військовослужбовців 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка, які повернулися з зони проведення Операції об’єднаних сил на постійне місце дислокації. Про це повідомляє прес-служба Новокаховської міської ради.

На площі перед Палацом культури було організовано виставку озброєння та військової техніки. 300 військовослужбовців на чолі з командиром полковником Анатолієм Мішанчуком вишикувалися на Центральній площі міста.

Про прибуття особового складу з району виконання завдань за призначенням до пункту постійної дислокації командир бригади доповів командувачу військ оперативного командування «Південь» генерал-майору Ігорю Палагнюку. Військовослужбовців вітали представники міської та обласної влади.

Командувач військ оперативного командування «Південь» генерал-майор Ігор Палагнюк та командир бригади полковник Анатолій Мішанчук вручили нагороди військовослужбовцям.
Також 5 військовослужбовців отримали подарунки від міського голови Володимира Коваленка.

По закінченню урочистостей усіх присутніх запросили на відкриття Меморіального комплексу загиблим військовослужбовцям 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка.

Під час виконання бойових завдань на сході України у складі сил Антитерористичної операції бригада втратила 91 військовослужбовця. Їх прізвища викарбували на плитах Меморіального комплексу. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих. Меморіал освятив військовий священик, настоятель храму Різдва Святого Івана Хрестителя Української Автокефальної Православної церкви митрофорний протоієрей Михайло Шевчук.

Тэги:

Що отримає Херсон від концесії торговельного порту

Минулоріч на Херсонщині місцеві бюджети отримали більше податків: з чим це пов’язано

Південна Агропромислова виставка "Фермер-2020"

Як демонтаж “Легендарної Тачанки” зашкодить туристичному розвитку

На Херсонщині виявили нелегальні пункти обміну валют