У селищах Херсонщини встановлюють сортувальні контейнери

Автор: Дарья Мельник02 Ноября 2019 18:00
У селищах Херсонщини встановлюють сортувальні контейнери

Екологічний стан Херсонської області бажає бути кращим. Неодноразово інтернет-видання «Гривна» повідомляло про те, що викиди від заводів забруднюють атмосферу, а самі ж мешканці області перетворюють відкриті території за стихійні звалища.

Аби хоча б якось зупинити свавілля, Міністерство екології та природних ресурсів України прийняло рішення дослідити чистоту повітря, а в самих небезпечних місцях встановити датчики вимірювання. Вони забезпечуватимуть отримання інформації в режимі реального часу, а це дозволить оперативно вживати заходів для мінімізації впливу забруднювачів на здоров’я людей.

Ініціативна громада також не відступає. У різних регіонах Херсонщини планується встановити контейнери для сортування сміття. Проте, у Великокопанівській об'єднаній територіальній громаді (ОТГ) перед тим, як встановити контейнери для роздільного збирання відходів, навчають правильно відходи.

Неодноразово херсонські екологині зазначали, що сортування – добре. Сміття, яке можна переробити на корисні речі, будуть передані на спеціальних завод, а отримаються корисні речі (екологічні блокноти, альбоми та ручки).

Також місцеві активісти розповіли, наскільки важливо берегти довкілля та як корисна справа може принести ще й прибуток. Для жителів села Добросілля молодь провела майстер-клас із сортування сміття, адже досить скоро у Добросіллі встановлять сортувальні баки.

Тэги:

Майже 2 млрд грн планують витратити на ремонт доріг на Херсонщині

Херсонська ОДА на розвиток рибного господарства витратить близько 15 млн грн

Що отримає Херсон від концесії торговельного порту

Минулоріч на Херсонщині місцеві бюджети отримали більше податків: з чим це пов’язано

Як демонтаж “Легендарної Тачанки” зашкодить туристичному розвитку